KSSS 2018

Odpovědět
TIGER

KSSS 2018

Příspěvek od TIGER » 15 úno 2018 08:06

Kamaráti, přátelé, rodino. :-) Dovolte aby som Vás informoval o nadchádzajúcom KSSS 2018. Verte........pripravuje sa. Omlúvam sa za doterjšiu neúčasť spôsobenú pracovnou vyťaženosťou. Tak dajme termín známy už asi pol roka.

14 - 17. 06. 2018.

Konať sa mal na Starej Turej priehrada Dubník. To je minulosť, vymenili nás za televíziu a folklórne slávnosti.

Miesto konania je Rekreačné zariadenie škola v prírode Piesočná Moravský Svätý Ján. Je to odbočka medzi obcami Sekule a Moravský Svätý Ján cca 5 km od mesta Kúty smerom na Österreich Republik po ľavej strane. Ubytovanie je zabezpečené netreba nič rezervovať.

Raňajky a večere sú zabezpečené a obedy na vyjížďkach. Bufet bude riešený celkom v našej réžií to znamená ceny zodpovedajúce nákupu vo veľkosklade, + nejaké to prekvapenie.
Za nás môžem povedať, že sa vôbec netešíme. Dúfame, že nedojde nikto a všetky dobroty zjeme a vypijeme sami. Ešte by som chcel dať do povedomia kto je pozvaný. Pozvaný sú všetci kruťáci. Je jedno či dojdete na Savage, Intruder, Drag Star, Triumph, Yamaha, Honda, Harley, (Suzuki V Strom Walaszek ) autom, lietadlom, peši , väzenskou eskortou, vlakom, v truhle. Stačí? Všetci ste vítaný. A my veríme, že dojdete. Podrobnejšie informácie ohľadne ceny ubytovania a programu dám neskôr kvôli úprave itineráru. Tešíme sa na Vás kruťáci :-)
Pražák a Lucia.

Tričká budeme objednávať koncem května. Tričká budú netradičné. Viac neprezradíme :-) prvý prihlásený získava cenu: tričko zdarma

Pajouk
Kontaktovat uživatele:

Re: KSSS 2018

Příspěvek od Pajouk » 19 úno 2018 18:30

Co se dá dělat. No tak holt přijedeme, ale vůbec se netěšíme. Obrázek

karamba

Příspěvek od karamba » 21 úno 2018 17:40

Zdravíme Pražáka s Luciou , zasejc jedna dobrá zpráva pro krutý lid . Bude sraz . Druhá dobrá zpráva je že máme přiject na čem nebo v čem se nám to nejlíp hodí , snad se vše podaří jak podařit se má a Karamba s Proužkem se dostaví na místo činu . :chopper: :wawe:

Befa

Příspěvek od Befa » 26 úno 2018 09:15

karamba

Příspěvek od karamba » 10 dub 2018 20:21

Pražáku až si budeš sepisovat trička tak prosím pro Karambu jedno XXL , děkuji karambááááááááá

Mirdasek

Příspěvek od Mirdasek » 11 kvě 2018 17:12

:rider: zdravím :D jsem zde nový a rád bych se táké zůčastnil motosrazu, je to možné, nebo to je jen pro stálé a letité vyznavače jednobuchu :chopper: Mám také kladivo a je to srdcovka, tedy jsem moc rád, že jsem našel skupinu stejné krevní skupiny :D . Pokud se mohu táké přidat, budu moc rád a prosím také o jedno fajné triko 3XL :D .
Ještě dotaz, zda nejede někdo z orlických hor - připojil bych se - DÍKY Míra - Mirďásek :rider:

vladas
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vladas » 11 kvě 2018 21:45

Zdar, sraz je samozřejmě pro všechny co dorazí :-D

Co se týče triček tak mám dojem, že deadline na objednání byl včera... :| tedy těžko říct, každopádně se můžu zeptat :D

A co se cesty týče, tak já nejspíš pojedu od Litomyšle, což máš určitě při cestě, tak si můžeme dát duo :chopper: :chopper:

Mirdasek

Příspěvek od Mirdasek » 11 kvě 2018 23:36

OK to bude paráda, domluvíme se pak tady kdy a kde, nebo přez mobil ??? :wawe:

Odpovědět