Chcíp tu pes

Uživatelský avatar
Viper
Příspěvky: 25
Registrován: 04 črc 2017 09:45
Bydliště: Lázně Bohdaneč

Chcíp tu pes

Příspěvek od Viper »

:? Tak tu nějak chcíp pes a Vladas si s tím dal tolik práce. :(
karamba
Příspěvky: 31
Registrován: 28 čer 2017 08:37
Bydliště: Zliv

Re: Chcíp tu pes

Příspěvek od karamba »

Ano máš pravdu , je mi z toho docela smutno :angry: Ani okolo srazu na Seči se nic moc neděje , dřívejc už byl před srazama docela humbuk a byla cítit lehká nervozita a natěšenost , ale kde nic tu nic.
Pajouk
Příspěvky: 13
Registrován: 26 čer 2017 22:21
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

Re: Chcíp tu pes

Příspěvek od Pajouk »

Nic nechcíplo. Obvyklá návštěvnost v okurkové sezóně a ohledně srazu jsou všechny informace již vyřčeny.
Uživatelský avatar
Viper
Příspěvky: 25
Registrován: 04 črc 2017 09:45
Bydliště: Lázně Bohdaneč

Re: Chcíp tu pes

Příspěvek od Viper »

Ta Xichtbible je holt akčnější,jen tam příspěvky zapadají brzo do propadliště dějin. :chopper:
karamba
Příspěvky: 31
Registrován: 28 čer 2017 08:37
Bydliště: Zliv

Re: Chcíp tu pes

Příspěvek od karamba »

Prdlajs okurková sezona , prostě tento blog ještě nejni zažitej. Mně spíš štve že se na srazech nadávalo že blog nefunguje a když už to konečně je v cajku stejně ho skoro nikdo nepoužívá .
karamba
Příspěvky: 31
Registrován: 28 čer 2017 08:37
Bydliště: Zliv

Re: Chcíp tu pes

Příspěvek od karamba »

Tak jak je to s tou okurkovou sezonou, už je podzim sezona skončena a tady opravdu chcípnul pes, je mi upřímně líto Vládi, dal si práci založit novej veb protože starej nefungoval a mi brblali , je tady skoro čtyřicet členů a když kouknu na foto našich strojů tak je jich tam pět? Ani Tyger se neobtěžuje dát fotky jejich motorek a jako uznávanej vůdce majitelů Savage by měl jít příkladem , o fotkách ze srazu na Seči ani nemluvim . Hlavně že když já se ozvu a ptám se na různý informace nebo zdůvodnění proč tak a ne jinak , sem ten největší vyvrhel a nepřítel , tohle nejni atak na tebe Pajouku ale reakce na tu okurkovou sezonu :angry:
Uživatelský avatar
Viper
Příspěvky: 25
Registrován: 04 črc 2017 09:45
Bydliště: Lázně Bohdaneč

Re: Chcíp tu pes

Příspěvek od Viper »

No teď už je zas zazimováno,stroje na špalkách,helmy v almarách......je klid i na Xichtbůku.Po okurkový sezóně nastává zimní spánek. :roll:
karamba
Příspěvky: 31
Registrován: 28 čer 2017 08:37
Bydliště: Zliv

Re: Chcíp tu pes

Příspěvek od karamba »

Vipere zimní spánek neberu, je to právě čas na rekapitulaci proběhlé sezony a čas se věnovat věcem jako zveřejnit fotky , videa a pokud se něco zvláštního přihodilo s motorkama tak případně upozornit na vzniklej problém či případnou radu jak z toho ven. Od toho přeci tenhle blog je .
lubochlast
Příspěvky: 2
Registrován: 04 srp 2017 17:49
Bydliště: Leopoldov (nie basa)

Re: Chcíp tu pes

Příspěvek od lubochlast »

Aspoň termíny zrazov LS na 2018 by tu mohli byť.
walaszek
Příspěvky: 10
Registrován: 27 lis 2017 19:41

Re: Chcíp tu pes

Příspěvek od walaszek »

Koukám že se tu toho fakticky moc neděje, holt síť pro sociály je pro mnohé asi atraktivnější alternativa :| Nicméně by mně zajímalo, jelikož jsem na seči nebyl, jestli se ví kdo pořádá další ksss, nebo jeho obdobu, kde a hlavně kdy bude. Prosím prosím jestli je už dán termín, pisněte to seeeeeem. Plánuju v červnu dovolenou tak aby se mi to nekrylo. Předem díky.
Odpovědět