Na KSSS s Donem

Odpovědět
DonNight
Příspěvky: 20
Registrován: 26 čer 2017 10:38

Na KSSS s Donem

Příspěvek od DonNight »

Kdo plánujete jet už ve čtvrtek a chce jet pohromadě? Zvláště skupina Severovýchod by mohla.
Po silnici 35 a 43 přes Svitavy se mi nechce a navíc pak ani není moc kudy objet Brno. Takže bych to viděl na trasu Chlumec - Pardubice - Žďár - Velká Bíteš - Pohořelice - Břeclav - ubytko. Variantně uhnout v Chrudimi na Proseč a Poličku, vzit to údolím Svratky, podivat se na přehradu Vír, najdu nějakou rozhlednu, podél Svratky na Tišnov a dál na Pohořelice. Čas odjezdu by se dohodnul podle účastníků.
Milan
Příspěvky: 8
Registrován: 25 črc 2017 15:24

Re: Na KSSS s Donem

Příspěvek od Milan »

Ahoj všichni! já už mám předběžně se standou domluvené že pojedem spolu, plus honza a Marcel,
můžeš se k nám připojit třeba v Pardubicích, koneckonců na Pasohlávky jsme jeli spolu touto trasou, kterou navrhuješ, bylo by to fajn se vyhnout Brnu.
Uživatelský avatar
vladas
Site Admin
Příspěvky: 21
Registrován: 29 kvě 2017 22:46
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Na KSSS s Donem

Příspěvek od vladas »

Taky pojedu ve čtvrtek, budu ale vyrážet z Pardubic v 15:00, tak nevím jestli to na vás není moc pozdě...
Možná bych to mohl o hodinu či dvě posunout kdyby to mělo význam :)
DonNight
Příspěvky: 20
Registrován: 26 čer 2017 10:38

Re: Na KSSS s Donem

Příspěvek od DonNight »

No trasa z Pardubic je čistě 4 hodiny, plus je potřeba počítat nějaké zastávky. Ale kdybys to stíhal aspoŇ o hodinku dřív, tak ve 14:00 z Pardubic, to by asi šlo.
Uživatelský avatar
vladas
Site Admin
Příspěvky: 21
Registrován: 29 kvě 2017 22:46
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Na KSSS s Donem

Příspěvek od vladas »

Ok, zkusím to posunout... :)

Jinak trasu bych viděl asi takhle:
https://mapy.cz/s/2Hito případně by se to dalo vzít možná trochu hezčí cestou přes Jimramov a Vír (tam by byla cestou i ta rozhledna) :)
Za 4 hodiny by se to mohlo zvládnout včetně přestávek :D :rider:
DonNight
Příspěvky: 20
Registrován: 26 čer 2017 10:38

Re: Na KSSS s Donem

Příspěvek od DonNight »

Tak v kolik to vidíš z Pardubic?
Odpovědět