Motosraz v Maďarsku - Salgóbánya ve dnech 5-7.8.2022

Odpovědět
Milan
Příspěvky: 8
Registrován: 25 črc 2017 15:24

Motosraz v Maďarsku - Salgóbánya ve dnech 5-7.8.2022

Příspěvek od Milan »

Ahoj kluci, holky, kamarádi - motorkáři!
Dostal jsem pozvání od našeho přítele Zoliho z Maďrska na motosetkání v Salgóbánya v HU, které se koná ve dnech 5.8.- 7.8.2022. První společné setkání HU-CZ se konalo v roce 2011, kde se účastnilo 13 motorek z ČR. jen na okraj podotýkám, že v souteži krásy první dvě místa získali motorky z ČR :-) Od té doby se srazu účastnilo nekolikrát pár lidí z ČR i ze Slovenska (IČO + ). Mám za to že to bylo pokaždé super zážitek a mělo to i tu motohodnotu v cestě tam a zpátky. Spanilky v HU jsou pokaždé jiné, ale připravte se na to, že HU má co nabídnout. Jazykové bariéry se nemusíte obávat, mluvím maďarsky, je to moje mateřinština. Věřím že tam bude také IČO s manželkou, ktří vládnou touto řečí také. A pak - po pár panácích si všichni rozumíme.
Já odjíždím u Pardubic v 7, nejozději v 8:00 hod. tak abychom i s nezbytnými přestávkami tam byl večer kolem 18:00 hod. Kdo se chce připojit, nebo jít individálně, dejte mi vědět přes tento Web. Nejpozději 2.8.2022 musím nahlásit účast kvůli Chatky - stan, ale hlavně kvůli stravě. Jednalo by so o věčeři v pátek, snídaně a večeře v sobotu a v neděli již jdeme pryč bez snidaně.
Pokud by nebyl zájem, já jdu sám. Moc se na to těším, ale v partě by to bylo lepší.
Přeji hezké zážitky v jedné stopě a těím se, pokud se mi někdo se zájmem o účast ozve.
Milan, Pardubice.
Befa
Příspěvky: 20
Registrován: 23 led 2018 19:38

Re: Motosraz v Maďarsku - Salgóbánya ve dnech 5-7.8.2022

Příspěvek od Befa »

Ahoj Milane!
Já tam už rozhodně nepojedu, nemám v mém věku na to už dostatečně odolná játra!!! :-)
Befa
Odpovědět