KSSS červen 2020

Odpovědět
Standa
Příspěvky: 4
Registrován: 20 srp 2017 21:30
Bydliště: Hronov

KSSS červen 2020

Příspěvek od Standa » 05 led 2020 16:44

Vážení kruťáci, už asi většina zjistila, že KSSS 2020 se koná v chatovém areálu Zděřina v Polici nad Metují ve dnech 11.-14 června. Původní záměr uspořádat KSSS na Broďáku u Č. Kostelce jsme zamítli, protože tam jsou chatky pouze čtyř a pětilůžkové. Na Zděřině jsou chatky a apartmány i dvoulůžkové. Areál se nachází na okraji lesa asi 1,5 km od Police nad Metují, leží v chráněné oblasti CHKO Broumovsko a je dost navštěvovaný. Máme tam pro nás rezervovaná místa do konce února a do té doby je potřeba poslat zálohu. Pozdější termín pro poslání zálohy se nám nepodařilo vyjednat. Bez rezervace nezaručují, že bude volná chatka. V areálu blízko výčepu je velký altán s ohništěm pro opékání špekáčků. Špekáčky zajistíme přímo v Polici, kde je výrobna dobrých špekáčků.

A teď něco k programu, který pro Vás s Honzou připravujeme:
Ve čtvrtek 11. 6. příjezd na Zděřinu.
V pátek 12. 6. odjezd v 9:00, trasa 43 km, cíl největší dělostřelecká tvrz v Čechách - Stachelberg. Prohlídka s průvodcem, vstupné 120 Kč. Budeme mít povolení projet zákazem až ke tvrzi. Po prohlídce pojedeme 8 km do Mladých Buků na oběd. Případní zájemci si můžou zařádit na bobové dráze, která je přímo u restaurace. Po obědě nás čekají Ratibořice vzdálené 30 km. Tam se můžeme podívat na Staré bělidlo, zámek s parkem, Ludrův mlýn, Viktorčin splav a případní zájemci mohou navštívit i muzeum voskových figurín. Potom už návrat na Zděřinu 28 km.
V sobotu 13. 6.vyrazíme v 9:30 na stolovou horu Ostaš, trasa 5 km. Parkovné 10Kč. Procházka skalním labyrintem asi 1- 1,5 hod. Z Ostaše dojedeme po 15 km do Hronova do parku A. Jiráska. Uvidíme rodný domek A. Jiráska, proběhne ochutnávka Hronovských minerálek Hronovky a Regnerky s nezaměnitelnou a originální „vůní“. Z Hronova pojedeme 10 km do hotelu Na Mýtě na oběd. Po obědě vyrazíme na trasu dlouhou 18 km k měděnému dolu Bohumír - prohlídka s výkladem, vstupné 100 Kč. Potom už jenom návrat na Zděřinu 16 km. Večer opékání špekáčků.
V neděli 14. 6. rozlučka a odjezd do domovů.
Doufáme, že se Vám to bude líbit. Pro zájemce, kteří si budou chtít pobyt prodloužit, stojí za zhlédnutí např. Teplicko-adršpašské skály, Kovářova rokle a Supí hnízdo, skalní hřiby nad osadou Slavný, Broumovský klášter, Novoměstský zámek se zahradou, Kuks s Braunovými sochami ctností a neřestí a Braunův betlém v přírodě, případně i Polské Stolové hory Bledne Skaly a Szceliniec kam se jede přes malebné lázeňské městečko Kudowa Zdrój. Z Police nad Metují do Pece pod Sněžkou je to 57 km a pak už pěšky, nebo lanovkou na nejvyšší horu ČR Sněžku 1602 m n. m.


KSSS 11.6.-14.6. 2020 – pro veškeré informace (ubytování, trička) klikněte na tento odkaz https://1drv.ms/u/s!AqTIU-Ut2d3FaWuzABm ... Q?e=nTP8jp a stránce, kam se dostanete, klikněte na obrázek souboru, který se Vám zobrazí, a pak na možnost Stáhnout.

Standa
Příspěvky: 4
Registrován: 20 srp 2017 21:30
Bydliště: Hronov

KSSS červen 2020

Příspěvek od Standa » 02 úno 2020 10:26

Připomínám pro ty, kteří chtějí mít zarezervované ubytování na KSSS 2020,že už je únor a do konce měsíce jsou zarezervovaná místa v chatkách na Zděřině. Kontaktoval mě správce chatek pan Puschmann, že ke konci ledna eviduje 15 objednávek a byl by rád, aby se včas přihlásili zájemci o ubytování, protože řeší další klienty . Níže uvádím odkaz na ubytování. Pokud má někdo problém se zobrazením tabulky pro ubytování, napište mi to na adr. stanislav.vit@seznam.cz, můžete také zavolat pana Puschmanna na tel. 777 601 992. Můžete také objednávat trička, ale ty stačí objednat do konce dubna. K dnešnímu dni je objednáno 13 triček.
KSSS 11.6.-14.6 2020 – pro veškeré informace (ubytování, trička) klikněte na tento odkaz https://1drv.ms/u/s!AqTIU-Ut2d3FaWuzABm ... Q?e=nTP8jp a na stránce, kam se dostanete, klikněte na obrázek souboru, který se Vám zobrazí, a pak na možnost Stáhnout

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti