NÁVRAT KE KOŘENŮM

Odpovědět
TIGER
Příspěvky: 9
Registrován: 27 čer 2017 10:24

NÁVRAT KE KOŘENŮM

Příspěvek od TIGER » 03 črc 2017 08:11

Podzimní setkání se nese ve znamení retro zakládajícího srazu z roku 2008. Neděste se se názvu KSSS - je použit z původního plakátku, pouze se změnil letopočet.
Podrobnější informace budou následovat průběžně, ale již nyní vězte, že i průběh bude kopírovat původní sjetí:

- Autocamp se otevírá v pátek od 16 hodin
- Rezervaci si každý zajišťuje sám dle instrukcí na webu campu: http://www.autocamp.estranky.cz/
- Proběhne 1 vyjížďka přiměřeného rozsahu v sobotu po obědě a jedno malé projetí (malé překvapení)
- Nad rámec tohoto všeho bude jedno větší překvapení nemotorkářského charakteru

TIGER ZDE OSLAVÍ 50 LET BYTÍ.
Neuděláte mu radost darem, nechce jej. Uděláte mu radost tím, že mu splníte poslední moto přání - aby toto podzimní vyjímečné sjetí navštívily pouze motocykly značky SUZUKI LS 650 SAVAGE. Je to proto, že tímto počinem chce uzavřít skvělou dekádu věnovanou převážně těmto konkrétním motorkám a zároveň chce naposledy naplnit podstatu názvu KSSS, která byla takto splněna jen první dva nebo tři srazy.


Protože ve většině případů vznikají z následných diskuzí jen nedoruzumění a zbytečné problémy, budu rád, když se s dotazy budete obracet přímo na mě soukromě. Pokud shledám, že dotaz je vhodný zodpovědět pro všechny, zahrnu informaci do přehledu.

TĚŠÍ SE NA VÁS TIGER A MRS.TIGER

TIGER
Příspěvky: 9
Registrován: 27 čer 2017 10:24

Re: NÁVRAT KE KOŘENŮM

Příspěvek od TIGER » 12 črc 2017 14:28

Při příjezdu do kempu vás sice uvítá recepce, ale ubytovávat se pravděpodobně budete v restauraci přímo u pana Frisse. Ta se nachází napravo od recepce.

Pan Friss pořádá ve svém campu motosrazy poměrně pravidelně a má s nimi již letité zkušenosti. Už jich tam měl tolik, že si nás ani nepamatuje z před deseti let. S tímto pánem tedy komunikujete, objednáváte ubytko. Poprosil mě, že se mu už párkrát stalo, že se mu tam nahlásili do srazu i motorkáři, kteří se srazem neměli nic společného. Vůbec o srazu nevěděli a jen se chtěli někde ubytovat. Takže pro všechny, co budou ještě objednávat, tak bude chtít vědět pro jistotu „heslo“ – to je buď NÁVRAT KE KOŘENŮM, nebo SRAZ MOTOCYKLŮ SUZUKI LS 650 SAVAGE. Tel. číslo: 739 730 732, e-mail: autocamp.friss@seznam.cz

Po příjezdů každý účastník, případně dvojice dostane Konzumační lístek, který bude mít u sebe a kam se bude zapisovat jeho/jejich konzumace. Zaplatí až při odjezdu.

Co se týká provozu jídel – kuchyně začne pracovat v pátek od 17 hodin. Jídelní menu na oběd a večeři bude čítat cca 4 hotová jídla na všechny dny + další pochutiny k pivu a podobně. Snídaně každý den formou švédského stolu (60,- Kč) v čase 8 – 9 hodin, oběd bude v sobotu kolem dvanácté (ještě upřesním vzhledem k plánu a programu), večeře budou do 21 hodin (restaurace ale pojede dál podle našich potřeb a k jídlu budou ještě připraveny klasické pochutiny k pivu).

Ubytování může být v několika druzích chatek, a nebo v ubytovně. A nebo samozřejmě ve stanech! Kromě apartmánů se nikde nedá zatopit, takže teplé oblečení, nebo spacáky s sebou. Na místě můžete ale dostat i povlečení. Není potřeba objednávat dopředu, bude toho dosti. Místa je každopádně dost.

Komunikace uprostřed kempu je asfaltová, a JEDNOSMĚRNÁ! A stará…

Styčný bod a místo setkávání bud restaurace. Posezení venku, nebo uvnitř. Je to příjemné místo a dokonce je tam kulečník! K pití je na čepu Gambrinus 11°.

Prostor před restaurací bude zároveň sloužit jako parkoviště pro miláčky, showplace. Přehlídkový prostor.

Sociální zařízení je poplatné stáří tohoto kempu. Ale osobně prověřené. Zařízení je sice zastaralé, ale funkční a čisté! Takový standard. Sprchy jsou na mince.

Velmi se v Aníně osvědčilo posezení u ohně. I zde tedy bude vše připraveno k případnému starému dobrému trampskému posezení.

Pro plnění našich bříšek je na náměstí v Seči k dispozici COOP. Otevírací doba je v pátek do 17 hodin, v sobotu od 6.30 do 11, a v neděli od 7 do 10.30

Pro plnění našich nežíznivých miláčků je k dispozici čerpací stanice. Rozkládá se na výjezdu ze Seče směrem na Třemošnice.

Co se týká programu, tak jen předběžně uvedu zatím jen dvě důležité věci k sobotě: focení proběhne kolem 10.30 - 11 a pak ještě jednou kolem jedné, vyjížďka začne po 13 hodině a bude to opravdu jen vyjížďka (žádné prohlídky a návštěvy čehokoli, nebude zastávka na oběd) s dvěma kratšími zastávkami (cigárko, kafíčko). Vše ještě budu konkretizovat.

Dále ještě k příjezdu – do pátku je kemp okupován nějakým učňákem. My jej budeme střídat. Každopádně, máme stanovené sjíždění na 16 hodin, ale když dorazíte dřív, nic se neděje, i tak by vás měl majitel ubytovat.

TIGER
Příspěvky: 9
Registrován: 27 čer 2017 10:24

Re: NÁVRAT KE KOŘENŮM

Příspěvek od TIGER » 14 srp 2017 08:21

RÁMCOVÝ ČASOVÝ HORMONOGRAM KSSS 2017 – NÁVRAT KE KOŘENŮM

PÁTEK
16.00 RADOSTNÉ SJÍŽDĚNÍ
NOČNÍ MINITOULKA

SOBOTA
8.00 – 9.00 SNÍDANĚ
OSOBNÍ PŘÍPRAVA (NÁKUPY, PALIVO, DOSPÁNÍ, …)
10.00 PRVNÍ VÝROČNÍ FOCENÍ
12.00 OBĚD V KEMPU
13.00 ODJEZD NA PŘEHRADU, DRUHÉ VÝROČNÍ FOCENÍ
13.30 – 18.00 LS VYJÍŽĎKA
21.00 NEMOTO PŘEKVAPENÍ


NEDĚLE
8.00 – 9.00 SNÍDANĚ
SMUTNÉ ROZJÍŽDĚNÍVYJÍŽĎKU MŮŽETE VIDĚT ZDE:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

Uživatelský avatar
Viper
Příspěvky: 20
Registrován: 04 črc 2017 09:45
Bydliště: Lázně Bohdaneč

Re: NÁVRAT KE KOŘENŮM

Příspěvek od Viper » 05 zář 2017 21:04

Příjezd ke kempu "U letadla" od Heřmanova Městce :chopper: : https://youtu.be/_g3_8UiBFXQ

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host